КУПИТЬ КАРАОКЕ

АРЕНДА КАРАОКЕ

АРЕНДА ОБОРУДОВАНИЯ

АРЕНДА КАРАОКЕ

АРЕНДА ЗВУКА
КОЛОНКИ
КОМПЛЕКТЫ

АРЕНДА СВЕТА
ПРОЖЕКТОРЫ
КОМПЛЕКТЫ

АРЕНДА КОЛОНОК

АРЕНДА МИКШЕРА

АРЕНДА МИКРОФОНОВ
С ПРОВОДОМ / БЕЗ ПРОВОДА

АРЕНДА ОБОРУДОВАНИЯ ДЛЯ ГРУПП
BECKLINE

АРЕНДА ТЕЛЕВИЗОРА ПРОЕКТОРА
ЭКРАНА

ВЕДУЩИЙ, ДИДЖЕЙ, БЭК ВОКАЛ, САКСОФОНИСТ​

NĀC DZIEDĀT!

KATRU DIENU NO 23.00 KARAOKE JAUTRA LAPSA GRĒCINIEKU1, RĪGA Katru dienu karaoke & dejas no 23.00 jautrajā krodziņā Vecrīgas sirdī. Aicinām visus ieskandināt savas mīļotās dziesmas. Plaša karaoke dziesmu izvēle, jautra atmosfēra un pozitīvās bārmenes, kas vienmēr tevi sagaidīs ar smaidu. Par labu noskaņojumu rūpejas MrKaraoke.lv komanda. Dziesmu repertuārs PROFESSIONAL.

Katru dienu no 21.00 karaoke Friends Elizabetes55 1 stāvs (viesnīca Radisson Blue Latvija) Tas laiks ir pienācis! Tagad karaoke var dziedāt visu nedēļu klubā Friends Elizabetes 55 0 stāvā (viesnīca Radisson blue Latvija) ir karaoke zāle ar modernāko aprīkojumu un jaunākām dziesmām. Kāpēc gaidīt nāc jau sodien! Dziesmu repertuārs EVOLUTION PRO

PASĀKUMU ORGANIZĒŠANA, APARATŪRAS NOMA UN TIRDZNIECĪBA

Organizējam publiskus un korporatīvos pasākumus. Karaoke, deju vakari, dzīvā mūzika. Pieejams viss aprīkojums, pasākuma vadītāju, DJ, dažādu žanru mākslinieki, tehniskais personāls un tml. Mēs pārdodam un iznomājam karaoke, skaņas un gaismas aprīkojumu.

MrKaraoke piedāvā plašāko karaoke dziesmu kolekciju Latvijā — līdz pat 50.000 dziesmām 12 valodās! Te var atrast gan jau sen populāras dziesmas, gan mūsdienu hītus. Dziemu repertuārs tiek regulāri atjaunots! Profesionāls tehniskais nodrošinajums, skaņu operatori un beck vocal ļaus Jums iejusties zvaigznes lomā! Uzticiet Jūsu svētkus Mums un mēs izdarīsim visu lai svētki izdodas!

 

andris@mrkaraoke.lv GSM +371 29243323

1 AD SIA

reģ.Nr: 40103966367

Birojs:Graudu 21A, Rīga,LV-1058

Adrese: Vestienas11,Rīga,LV-1035

A/S Swedbank, HABALV22, LV43HABA0551041246262

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.
LatviaRussiaEnglish